Sanction sniffer

Ātra un paātrināta sankciju rādīšana jūsu uzņēmumam!

Tikai 10€ par katru čeku.

Meklē gudru veidu, kā pārbaudīt darījuma partnerus un preci par sankcijām? Neskatieties tālāk par mūsu programmatūru! Izmantojot mūsu progresīvo tehnoloģiju, jūs varat ātri un efektīvi pārbaudīt personas, uzņēmumus un preces, lai nodrošinātu atbilstību un samazinātu risku.

placeholder image
MŪSU PAKALPOJUMI

Ko mēs varam darīt jūsu labā

Pirmās klases pakalpojumi pirmās klases klientiem.

Pārbaude par fizisku personu sankcijām

Mūsu programmatūra atvieglo sankciju ievērošanu, efektīvi kontrolējot fiziskas personas par sankcijām, nodrošinot atbilstību un samazinot risku

Personu pārbaude attiecībā uz PEP statusu

Mūsu programmatūra vienkāršo PEP skrīningu, samazinot neatbilstības risku. Uzticieties mums kā savam partnerim sankciju atbilstības jomā.

Uzņēmumu pārbaude attiecībā uz sankcijām

Mūsu programmatūra atvieglo uzņēmumu pārbaudi attiecībā uz sankcijām, nodrošinot atbilstību un samazinot risku. Uzticieties mums kā savam partnerim sankciju atbilstības jomā.

Preču pārbaude attiecībā uz sankcijām

Mūsu programmatūra atvieglo sankciju preču pārbaudi. Ātri un precīzi nodrošiniet atbilstību un samaziniet risku.

Dziļi KYB

Deep KYB ļauj veikt detalizētākas uzņēmuma pārbaudes, apkopojot pēc iespējas vairāk pieejamās informācijas no slēgtajiem reģistriem un citiem avotiem.

Dziļo preču sankciju meklēšana

Preču sankcijas var būt ļoti mulsinošas. Mēs kopā ar jums to noskaidrosim, tostarp noteiksim preces kodu.

Pārbaudiet to. Lerakstiet to. Sekojiet tam.
Pārbaudiet ne tikai uzņēmumus, bet arī produktus! Mēs esam vieni no pirmajiem, kas piedāvā šo pakalpojumu.

Pasargājiet sevi un savu uzņēmumu no vairāku miljonu dolāru sodanaudām un draudiem.

Pārbaudiet to. Ar vienu klikšķi pārbaudiet klientu sankciju sarakstus.

Sankciju ievērošana ir svarīgs starptautisko attiecību un uzņēmējdarbības aspekts. Sankciju pārkāpšana var radīt nopietnas sekas, piemēram, naudas sodus un sankcijas, eksporta un importa licenču atsaukšanu, kā arī kaitējumu reputācijai. Turklāt sankciju pārkāpšana var izraisīt juridiskas sekas, pat kriminālatbildību. Tāpēc ir svarīgi, lai sankciju ievērošanas pārbaudei būtu uzticams rīks, piemēram, mūsu programmatūra.

placeholder image
placeholder image

Lerakstiet to. Saglabājiet pārbaužu un to rezultātu vēsturi.

Pārbaudes iestādes parasti pieprasa informāciju par to, vai regulāri veicat klientu pārbaudes un kādi ir šo pārbaužu rezultāti. Izmantojot mūsu sniegto visaptverošo ziņojumu, jūs varat pasargāt sevi un savu uzņēmumu no iespējamām apsūdzībām vai juridiskām problēmām, kas var rasties. Mūsu programmatūra racionalizē sankciju pārbaužu procesu, padarot to vienkāršu un saprotamu, vienlaikus nodrošinot, ka jūsu uzņēmums ievēro sankciju noteikumus.

Izsekojiet to. Uzlieciet uzņēmumam pastāvīgu pārbaudi uz gadu.

Pievienojot uzņēmumu vai personu pastāvīgajam reģistram, jūs izveidojat vērtīgu resursu, kas palīdzēs jums būt informētam par jebkādām sankcijām, kuras tiem var tikt piemērotas. Šī informācija var būt izšķiroša jūsu uzņēmuma panākumiem, jo tā ļauj jums izvairīties no iespējamām juridiskām nepatikšanām un kaitējuma reputācijai.

placeholder image

Uzziniet Vairāk par Mums
Cilvēki, kas sniedz pakalpojumus

Lūdzu, informējiet mūs, kā mēs varam jums palīdzēt. Mēs esam apņēmušies sniegt izcilu klientu apkalpošanu un nodrošināt, ka jūsu atbilstības vajadzības tiek apmierinātas bez grūtībām un pārliecības.

Lasiet, ko par mums saka mūsu klienti.

Mūsu uzņēmumā mēs augstu vērtējam mūsu cienījamo klientu ieguldījumu un uzskatām to par būtisku mūsu pakalpojumu nepārtrauktā pilnveidošanas procesā. Mēs vienmēr labprāt uzklausām savus cienījamos klientus un ņemam vērā viņu ierosinājumus, lai nodrošinātu, ka mēs turpinām piedāvāt nepārspējamu pieredzi.

Sanction Sniffer nodrošinātā programmatūra, kas ļauj pārbaudīt atbilstību sankcijām, ir absolūts glābiņš. Kā uzņēmuma īpašnieks zinu, cik svarīgi ir sekot līdzi noteikumiem un izvairīties no juridiskām nepatikšanām. Izmantojot šo programmatūru, es varu ātri un viegli pārbaudīt, vai personas, uzņēmumi un preces ir pieejamas sankciju sarakstos, tādējādi nodrošinot, ka es nestrādāju ar personām, uz kurām attiecas sankcijas. Programmatūra racionalizē šo procesu un padara to vienkāršu un saprotamu, ietaupot manu laiku un samazinot cilvēciskās kļūdas risku.

Liene Ozoliņa

Logistics

Kuraga Invest piedāvātais risinājums aptver visas nepieciešamās jomas, padarot to par vērtīgu rīku jebkuram uzņēmumam, kas vēlas nodrošināt atbilstību sankciju noteikumiem. Es ļoti ieteiktu šo programmatūru ikvienam, kas vēlas vienkāršot sankciju pārbaudes procesu un pārliecināties, ka netīši nepārkāpj nekādus noteikumus. Paldies, Kuraga, ka sniedzat tik vērtīgu pakalpojumu!

Dainis Jansons

Freight transportation

Es patiešām novērtēju programmatūras vienkāršību un efektivitāti. Tas ir pārsteidzoši, kā tā spēj piekļūt informācijai no slēgtajiem reģistriem, ko citi uzņēmumi, piemēram, Refinitiv, nevar redzēt. Es to izmantoju ne tikai sankciju pārbaudēm, bet arī kā ātru veidu, lai pārbaudītu visus darījumu partnerus. Tas ir nenovērtējams rīks, kas man ietaupa laiku un nodrošina sirdsmieru.

Janis Berzins

Software Development

Dažkārt mūsu klienti un mēs paši nonākam situācijās, kad mums ir ātri jāapstiprina, ka personai vai uzņēmumam nav piemērotas sankcijas. Mēs esam pateicīgi, ka ir pieejams šāds pakalpojums, turklāt tas ir arī par pieņemamu cenu.

Inga Vasiljeva

Law firm

Man jāsaka, ka esmu patiesi pārsteigts par pakalpojumu. Tas ir neticami ērts un darbojas ātri, kas ir ļoti svarīgi mūsdienu straujajā dzīves ritmā. Tomēr, ja man būtu jāizsaka kāda piebilde, es teiktu, ka dizainam būtu nepieciešami daži uzlabojumi. Tas nav briesmīgs, bet varētu būt labāks. Šķiet, ka mūsdienās jauka dizaina radīšana kļūst par zaudētu mākslu.

Laura Huber

Accounting services

Eiropas Savienība ir pieņēmusi lēmumus, kas, manuprāt, kaitēs manam uzņēmumam. Esmu nobažījies par to, ko viņi izmantos savu lauku mēslošanai. Vai viņi izmantos savus atkritumus? Par laimi, ir pakalpojums, kas var man palīdzēt ātri nodrošināt, ka ES nesodīs manu uzņēmumu par preču piegādi vai pirkumiem.

David Moser

Fertilizer supply

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Izlasiet atbildes uz jautājumiem.

Kas ir sankciju saraksti un kāpēc tie ir svarīgi uzņēmumiem?

Ierobežojoši pasākumi, ko dēvē arī par sankcijām, ir viens no instrumentiem, ko izmanto, lai sasniegtu kopējās ārpolitikas un drošības politikas (KĀDP) mērķus. Šo pasākumu mērķis ir aizsargāt valsts pamatintereses un vērtības, nostiprināt un atbalstīt demokrātiju, tiesiskumu, cilvēktiesības un starptautisko tiesību principus, saglabāt mieru, novērst konfliktus un stiprināt starptautisko drošību. Sankcijas nav vērstas pret valsti vai iedzīvotājiem kopumā, bet gan pret konkrētu politiku, darbībām, to veikšanas līdzekļiem un atbildīgajiem. Ierobežojošus pasākumus var piemērot trešo valstu valdībām, nevalstiskām struktūrām, piemēram, uzņēmumiem, un privātpersonām, piemēram, teroristu grupām un teroristiem.

Lielākajā daļā sankciju režīmu pasākumi ir vērsti pret privātpersonām un organizācijām, un tie ietver aktīvu iesaldēšanu un ceļošanas aizliegumus. Var pieņemt arī nozaru pasākumus, piemēram, ekonomiskos un finanšu pasākumus, kas ietver importa un eksporta ierobežojumus, banku pakalpojumu ierobežojumus un ieroču embargo.

Sankciju saraksta pārbaude tiek veikta, lai pārliecinātos, ka klientam nav aizliegts iesaistīties noteiktās darbībās vai nozarēs. Šo sankciju sarakstu mērķis ir novērst un atklāt nelikumīgas darbības, terorisma finansēšanu un citas darbības, kas tiek uzskatītas par draudiem valsts drošībai.

Kādas ir sekas, ja es slēdzu līgumu ar darījuma partneri, kas ir iekļauts sankciju sarakstā?

Sadarbība ar līgumslēdzēju, kuram piemēro sankcijas, var radīt nopietnas juridiskas un finansiālas sekas. Par starptautisko sankciju pārkāpšanu atkarībā no pārkāpuma smaguma pakāpes var tikt piemērots civiltiesisks vai kriminālsods, naudas sods vai pat brīvības atņemšana. Turklāt tas var ierobežot jūsu izaugsmes un paplašināšanās iespējas, jo jums var tikt liegta iespēja veikt darījumus ar citiem uzņēmumiem vai valstīm.

Ir svarīgi atzīmēt, ka sadarbība ar līgumslēdzēju, kuram piemēro sankcijas, var negatīvi ietekmēt jūsu reputāciju un mazināt uzticību klientu, partneru un investoru vidū. Sankcijas var arī kavēt noteiktu veidu darījumus vai darbības, kas var radīt ievērojamus finansiālus zaudējumus un traucēt jūsu uzņēmējdarbību.

Ja tiek atklāts, ka esat noslēdzis līgumu ar līgumslēdzēju, kuram piemēro sankcijas, jūsu līgums var tikt izbeigts. Tas var radīt ievērojamus zaudējumus un zaudējumus, par kuriem jūs varat tikt saukts pie atbildības. Lai izvairītos no šādiem nepatīkamiem rezultātiem, ir ļoti svarīgi ievērot starptautiskās sankcijas.

Turklāt ir svarīgi apzināties, ka sankciju pārkāpšanai var būt tālejošas sekas attiecībā uz globālo drošību un stabilitāti. Sankcijas bieži tiek piemērotas kā politiska spiediena izdarīšanas vai cilvēktiesību un demokrātisko vērtību veicināšanas līdzeklis. To pārkāpšana var apdraudēt šos centienus un veicināt destabilizāciju un konfliktus, kam var būt postošas ilgtermiņa sekas.

Kādas preces var iekļaut sankciju sarakstos un kāpēc?

Sankcijas var piemērot visdažādākajiem produktiem atkarībā no konkrētajiem apstākļiem un sankciju režīma mērķiem. Kopumā sankcijas visbiežāk piemēro produktiem, par kuriem uzskata, ka tie ir saistīti ar darbībām, kas apdraud valsts drošību, cilvēktiesības vai starptautisko mieru un stabilitāti. Šeit ir daži piemēri:

Ieroči un militārais aprīkojums: Sankcijas bieži vien piemēro ieroču un militārā aprīkojuma pārdošanai vai nodošanai noteiktām valstīm vai grupām, kuras tiek uzskatītas par draudu reģionālajai vai globālajai drošībai.

Divējāda lietojuma tehnoloģijas: Sankcijas var piemērot dažām divējāda lietojuma tehnoloģijām, piemēram, modernām datoru programmatūrām vai specializētām iekārtām, kuras var izmantot gan civilām, gan militārām vajadzībām un kuras potenciāli varētu tikt izmantotas negodīgiem mērķiem.

Enerģijas produkti: Sankcijas var piemērot dažu energoproduktu, piemēram, naftas un dabasgāzes, pārdošanai vai pārvešanai, lai piespiestu valstis mainīt savu politiku vai rīcību.

Dārgmetāli un dārgakmeņi: Sankcijas var piemērot dārgmetālu un dārgakmeņu, piemēram, zelta vai dimantu, importam vai eksportam, lai vērstos pret valstīm vai grupām, kuras, domājams, ir iesaistītas nelikumīgās darbībās, piemēram, nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā vai terorisma finansēšanā.

Humānās palīdzības preces: Dažos gadījumos sankcijas var tikt vērstas arī pret noteiktu humānās palīdzības preču, piemēram, pārtikas vai medikamentu, importu vai eksportu, kas var radīt neparedzētas sekas un kaitēt nevainīgiem civiliedzīvotājiem.

Ir svarīgi atzīmēt, ka konkrēti produkti, uz kuriem attiecas sankcijas, var būt ļoti atšķirīgi atkarībā no konkrētā sankciju režīma un sankciju mērķiem. Uzņēmumiem un privātpersonām rūpīgi jāizskata sankciju saraksti un jālūdz juridiska konsultācija pirms iesaistīšanās darījumos, uz kuriem var attiekties sankcijas.

Kādi ir sankciju saraksti un kā atrast nepieciešamo informāciju?

Vadošās iestādes, tostarp valdības un starptautiskās organizācijas, parasti apkopo un atjaunina sankciju sarakstus. Šeit ir sniegti daži piemēri par biežāk sastopamajām sankciju uzlikšanas iestādēm un to sarakstiem:

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO): Tas attiecas uz visām ANO valstīm.

Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC): Tas attiecas uz visiem ASV pilsoņiem, personām, kas veic uzņēmējdarbību ar ASV vai ASV teritorijā, personām, kas jebkādā veidā saistītas ar ASV, un personām, kas tirgojas ar ASV valūtu.

Eiropas Savienības Ārējās darbības dienests (ES EĀDD): Tas attiecas uz visiem ES pilsoņiem un korporatīvajām vienībām dalībvalstī.

HM Treasury: Tas attiecas uz visiem, kas strādā vai veic darbības Apvienotās Karalistes teritorijā. Apvienotās Karalistes sankciju saraksts atrodas šeit, un to izpildi nodrošina Finanšu sankciju īstenošanas birojs (OFSI).

Cik bieži jāpārbauda, vai darījuma partneri un preces nav iekļautas sankciju sarakstos?

Biežums, cik bieži darījumu partneri un preces būtu jāpārbauda sankciju sarakstos, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, tostarp no konkrētā sankciju režīma, uzņēmējdarbības veida un ar darījumu partneriem un precēm saistītā riska līmeņa. Kopumā uzņēmumiem un organizācijām ir ieteicams regulāri veikt pārbaudes sankciju sarakstos, kas ir daļa no atbilstības un riska pārvaldības pasākumiem.

Dažas pamatnostādnes, kas jāņem vērā, nosakot pārbaužu biežumu, ir šādas:
Regulāras pārbaudes: Lai nodrošinātu pastāvīgu atbilstību sankciju noteikumiem, uzņēmumiem ieteicams veikt regulāras pārbaudes sankciju sarakstos, piemēram, reizi mēnesī vai reizi ceturksnī.

Uz notikumiem balstītas pārbaudes: Uzņēmumi var arī veikt pārbaudes sankciju sarakstos, reaģējot uz konkrētiem notikumiem vai darījumiem, piemēram, iesaistoties jaunās darījumu attiecībās vai veicot lielas vērtības darījumu.

Uz risku balstītas pārbaudes: Uzņēmumi var veikt biežākas pārbaudes sankciju sarakstos attiecībā uz darījuma partneriem vai precēm, kas rada lielāku risku, piemēram, kas atrodas augsta riska valstīs vai ir iesaistīti augsta riska darbībās.

Ir svarīgi atzīmēt, ka sankciju saraksti pastāvīgi mainās un jebkurā laikā var tikt noteiktas jaunas sankcijas vai grozītas esošās sankcijas. Tāpēc ir svarīgi sekot līdzi izmaiņām sankciju sarakstos un pēc vajadzības pielāgot pārbaužu biežumu, lai nodrošinātu pastāvīgu atbilstību un riska mazināšanu.

Rezumējot, uzņēmumiem un organizācijām regulāri jāpārbauda sankciju saraksti kā daļa no atbilstības un riska pārvaldības pasākumiem un jāpielāgo pārbaužu biežums, pamatojoties uz konkrētiem apstākļiem un riska līmeni, kas saistīts ar darījuma partneriem un precēm.

Ko darīt, ja esmu uzzinājis, ka mans darījuma partneris vai preces ir iekļautas sankciju sarakstā?

Ja atklājat, ka jūsu darījuma partneris vai produkts ir iekļauts sankciju sarakstā, ir svarīgi nekavējoties rīkoties: pārtraukt visus darījumus, ziņot par to attiecīgajām pusēm, veikt iekšējo izmeklēšanu, noteikt nepieciešamos pasākumus, pārskatīt un atjaunināt sankciju atbilstības politiku un, ja nepieciešams, lūgt juridisku palīdzību.

Kādas ir metodes, lai pārbaudītu, vai persona ir iekļauta sankciju sarakstos?

Ir vairākas metodes, kā pārbaudīt darījumu partnerus un preces sankciju sarakstos, tostarp:

manuālās pārbaudes: Viena no metodēm, kā pārbaudīt atbilstību sankciju sarakstiem, ir manuāli meklēt darījumu partneru un preču nosaukumus attiecīgajos sankciju sarakstos. Šī metode var būt laikietilpīga, un tajā var būt iespējamas kļūdas, taču tā var būt noderīga mazākiem uzņēmumiem vai gadījumos, kad jāpārbauda tikai daži nosaukumi.

Pārbaudes programmatūra: Daudzi uzņēmumi un organizācijas izmanto skrīninga programmatūru, lai automatizētu pārbaudes procesu attiecībā uz sankciju sarakstiem. Skrīninga programmatūra var skenēt lielus datu apjomus un atzīmēt visas atbilstības sankciju sarakstiem, tādējādi samazinot kļūdu risku un ietaupot laiku.

API integrācija: Vēl viena metode, kā pārbaudīt atbilstību sankciju sarakstiem, ir API integrācija ar trešo pušu skrīninga pakalpojumu sniedzējiem. Šī metode ļauj reāllaikā pārbaudīt darījumu partnerus un preces, salīdzinot tās ar sankciju sarakstiem, tādējādi samazinot kavēšanās vai neatbildētu atbilstības gadījumu risku.

Datu sniedzēji: Daži uzņēmumi var arī izmantot datu sniedzējus, kas specializējas sankciju skrīningā, lai iegūtu jaunākos sankciju sarakstus un veiktu regulāras pārbaudes attiecībā uz saviem darījumu partneriem un precēm.

Kombinācija: Bieži vien uzņēmumi izmanto arī iepriekš minēto metožu kombināciju, lai nodrošinātu visaptverošu un precīzu pārbaudi pēc sankciju sarakstiem.

Kādas organizācijas var izmantot sankciju sarakstus?

Sankcijas var attiekties uz plašu produktu spektru, kas atkarīgs no konkrētajiem apstākļiem un sankciju režīma mērķiem. Kopumā visbiežāk sankcijas piemēro produktiem, kas tiek uzskatīti par saistītiem ar darbībām, kuras apdraud valsts drošību, cilvēktiesības vai starptautisko mieru un stabilitāti. Daži šādu produktu piemēri ir ieroči un militārais aprīkojums, kuru pārdošanai vai nodošanai bieži piemēro sankcijas, ja saņēmējs tiek uzskatīts par draudu reģionālajai vai globālajai drošībai. Ir būtiski atcerēties, ka konkrētie produkti, uz kuriem attiecas sankcijas, var ievērojami atšķirties atkarībā no konkrētā sankciju režīma un sankciju mērķiem. Tāpēc uzņēmumiem un privātpersonām ir jābūt piesardzīgiem un rūpīgi jāizpēta sankciju saraksti, kā arī jālūdz juridiskas konsultācijas pirms iesaistīšanās darījumos, uz kuriem potenciāli varētu attiekties sankcijas.

Sankcijas var tikt piemērotas noteiktām divējāda lietojuma tehnoloģijām, piemēram, modernām datoru programmatūrām vai specializētām iekārtām, kurām ir gan civils, gan militārs pielietojums un kuras potenciāli varētu tikt izmantotas ļaunprātīgiem mērķiem. Ir svarīgi atzīmēt, ka šādas tehnoloģijas parasti ir divējāda lietojuma preču eksporta kontroles objekts, ņemot vērā to potenciālu, ka tās var tikt izmantotas visdažādākajiem - gan lietderīgiem, gan ļaunprātīgiem - mērķiem.

Sankcijas var tikt piemērotas noteiktu energoproduktu, piemēram, naftas un dabasgāzes, pārdošanai vai nodošanai, lai izdarītu spiedienu uz valstīm, lai tās mainītu savu politiku vai rīcību. Jāatzīmē, ka šādi pasākumi parasti tiek vērsti pret valstīm, kuras tiek uzskatītas par draudu starptautiskajam mieram un stabilitātei.

Sankcijas var tikt piemērotas dārgmetālu un dārgakmeņu, tostarp zelta un dimantu, importam vai eksportam. Šo pasākumu bieži vien veic, lai vērstos pret valstīm vai grupām, kuras tur aizdomās par iesaistīšanos nelikumīgās darbībās, piemēram, naudas atmazgāšanā vai terorisma finansēšanā.

Ir lietderīgi atzīmēt, ka noteiktos apstākļos sankcijas var piemērot arī noteiktu humānās palīdzības preču, piemēram, pārtikas vai medikamentu, importam vai eksportam. Tas rada nopietnas bažas, jo var radīt neparedzētas sekas un nodarīt nepamatotu kaitējumu nevainīgiem civiliedzīvotājiem.

Ir ļoti svarīgi paturēt prātā, ka konkrēti produkti, uz kuriem attiecas sankcijas, var būt ļoti dažādi, atkarībā no konkrētā sankciju režīma un sankciju mērķiem. Gan uzņēmumiem, gan privātpersonām ir jābūt ļoti piesardzīgiem un rūpīgi jāpārbauda sankciju saraksti, kā arī jāvēršas pēc juridiska padoma pirms iesaistīšanās darījumos, uz kuriem potenciāli var attiekties sankcijas.

Kādi ir ieguvumi, pārbaudot, vai darījuma partneri un preces nav iekļautas sankciju sarakstos?

Darījuma partneru un preču pārbaude pēc sankciju sarakstiem sniedz neskaitāmas priekšrocības. Viena no galvenajām priekšrocībām ir atbilstības nodrošināšana noteikumiem. Ņemot vērā sankciju likumu sarežģītību un nepārtraukti mainīgo raksturu, pārbaude pēc sankciju sarakstiem var palīdzēt uzņēmumiem izvairīties no netīša sankciju pārkāpuma un dārgiem sodiem.

Vēl viens ieguvums, pārbaudot darījumu partnerus un preces sankciju sarakstos, ir identificēt un mazināt riskus, kas saistīti ar struktūrām, kuras, iespējams, ir iesaistītas nelikumīgās darbībās vai rada draudus valsts drošībai vai starptautiskajai stabilitātei. Iesaistīšanās uzņēmējdarbībā ar struktūrām, kurām piemērotas sankcijas, var kaitēt uzņēmuma reputācijai un mazināt ieinteresēto personu, tostarp klientu un investoru, uzticību. Sankciju sarakstu pārbaude var palīdzēt uzņēmumiem izvairīties no šiem riskiem un aizsargāt savu reputāciju.

Darījumi ar sankciju subjektiem var radīt finansiālus zaudējumus, jo darījumi var tikt bloķēti vai aktīvi var tikt iesaldēti. Uzņēmumi var izvairīties no šiem riskiem un aizsargāt savu peļņu, pārbaudot darījumu partnerus un preces sankciju sarakstos.

Vēl viens ieguvums, ko sniedz darījumu partneru un preču pārbaude sankciju sarakstos, ir ētiskas uzņēmējdarbības prakses atbalstīšana. Tas veicina plašākus centienus veicināt cilvēktiesības, demokrātiskās vērtības un starptautisko mieru un stabilitāti.

Kopumā darījumu partneru un preču pārbaude sankciju sarakstos ir būtisks solis atbilstības risku pārvaldībā, reputācijas aizsardzībā, finanšu zaudējumu novēršanā un ētiskas uzņēmējdarbības prakses atbalstīšanā.

Kādi riski rodas, ja es nepārbaudīšu, vai darījuma partneri un preces nav iekļautas sankciju sarakstos?

Kādas ir iespējamās sekas, ja netiek pārbaudīti darījumu partneri un preces, lai noskaidrotu, vai tās nav iekļautas sankciju sarakstos? Sankciju pārbaude ir būtisks pasākums, lai aizsargātu uzņēmumus pret daudziem apdraudējumiem, tostarp krāpšanu, kibernoziegumiem, nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un identitātes zādzībām. Parasti vainīgos, kas ir atbildīgi par šīm negodīgajām darbībām, dēvē par sliktajiem dalībniekiem vai draudu dalībniekiem. Šīs personas izmanto dažādus tehnoloģiskos rīkus un digitālos līdzekļus, lai iegūtu sensitīvu informāciju un iesaistītos noziedzīgās darbībās. Veicot rūpīgu sankciju pārbaudi, uzņēmumi var efektīvi atklāt un nepieļaut, ka šie ļaunprātīgie dalībnieki piekļūst viņu sensitīvajiem datiem un veic identitātes krāpšanu. Ļaunprātīgie dalībnieki var būt, piemēram, "melnā cepure" hakeri, kiberteroristi, organizētās noziedzības hakeri un iekšējie draudi, piemēram, bijušie vai esošie darbinieki, kas kļuvuši negodīgi. Ja uzņēmumi neveic darījumu partneru un preču pārbaudi sankciju piemērošanai, tie riskē, ka šie ļaunprātīgie dalībnieki tos izmantos un cietīs no viņu darbības smagajām sekām.

Problēmas ar sankciju pārbaudēm?
Sazinieties ar mums!

Mēs labprāt atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

Sazinieties ar Mums

Kuraga Investment AS Company No.: 14234888 | VAT No.: EE102095696

Copyright © 2023 Kuraga Investment AS